Suvereno pokrstil album JEDNODUCHO a bol u nás online!

Pridal: Dominik

Dominik 18 rokov Trnava 366 príspevkov

Kategória: Chat, Hudba, Podporujeme

Pridané: 05.11. '14 - 16:33

123

V piatok celý svet oslavoval Halloween, no okrem toho bol pre nás tento deň významný aj z iného pohľadu. Raper Suvereno, s ktorým má highlife.sk veľmi dobrý vzťah a vzájomne sme sa neraz podporili, si na 31. október naplánoval krst svojho nového albumu s názvom JEDNODUCHO. Už počas týždňa sme dostávali informácie, že si prizval zaujímavých hostí, z ktorých spomeniem napríklad Dominiku Mirgovú, Plexa, Laylu či Šipa. Obsadenie malo byť teda kvalitné, tak sme sa rozhodli podporiť Suveho aj my, a naraz sme sa teda ocitli v bratislavskom klube The Square.

Vzhľadom na spomínaný Halloween nebol klub ani zďaleka preplnený, no, ako aj Suve pri vystúpení dodal, lepšia je kvalita ako kvantita. Fanúšikovia postupne prichádzali do klubu už od 21:00, po nich dorazil aj samotný Suvereno, ktorý mal byť hlavnou hviezdou večera – veď je to osoba, kvôli ktorej zavítala do klubu základňa skalných fanúšikov. Kto by však očakával hviezdne maniere, tak ten/tá by bol/a na omyle! Žiadny pompézny príchod, len milé úsmevy na všetky strany, ochotná debata či fotografia s každým fanúšikom, ktorý o to prejavil záujem. Jednoducho povedané, Suvereno prišiel medzi svojich!

123456

Do tanca hral medzitým DJ Tager, ktorý sa opäť prezentoval ako obrovský šoumen, čo dokázal aj počas samotného krstu albumu, keď nám ozrejmil, že je vyliečeným alkoholikom a nepripije si. Málokto mu uveril… Po predskokanoch a sprievodnom programe vychádza na stage Suvereno a so svojimi vernými fanúšikmi odpálil úvodné minúty koncertu. Nezabudol si postupne prizvať svojich hostí, ktorým vždy osobitne poďakoval za ich účasť nielen v The Square, ale aj na samotnom albume. Až prišiel rad na Dominiku Mirgovú, ktorá mala špeciálnu úlohu – pokrstiť Suveho CD. Po pár slovách a samotnom úkone pokračovala šou, ktorú ešte prifarbilo zopár starších vecí z dielne čoskoro 30-ročného Bratislavčana.

23 12345 234 1234567

Album je teda pokrstený, tour pokračuje, no stále sú tu fanúšikovia, ktorí sa so Suverenom nemali čas porozprávať, nemali čas spýtať sa ho to, čo ich najviac zaujíma… Práve preto sme sa rozhodli umožniť to každému fanúšikovi a čitateľovi highlife.sk, a tak sme pozvali Suverena na náš online chat, ktorý býva tradične v stredu od 19:00. Naše pozvanie predstaviteľ conscious hip-hopu prijal a tak sa už túto stredu môžeš spýtať Suverena takmer na všetko – on je totiž veľmi otvorený a určite ti zodpovie!

Zdroj fotografií: Michal Valovič - The Square

Zdieľaj na:Náhodný článok

Keď sú učitelia vtipnejší ako študenti…

enhanced-buzz-11899-1369824201-1

Školský rok sa už skončil a prázdniny sú už od piatku v plnom prúde. No práve teraz je čas na to, aby učitelia zahodili svoje seriózne a prísne masky a ukázali, že majú zmysel pre humor a že občas si vedia vystreliť aj zo svojich študentov. Aj učitelia sú ..

Viac