Najhorúcejšie trendy: Kožušina

Pridal: Pati

Pati 20 rokov Radošina 239 príspevkov

Kategória: Móda

Pridané: 12.12. '13 - 15:44

Zima neúprosne udrela, a tak nastal čas zahaliť sa do kožušín. Tento trend je jedným z tých, ktoré sa pravidelne objavujú na módnych prehliadkach každý rok, no túto sezónu sa vracia na scénu vo veľkom a s ešte väčším štýlom. Nosia ho nielen obyčajní ľudiamodelky, blogerky, ale aj osobnosti ako Anna Wintour a Olivia Palermo. Tohtoročnú zimu sa kožušina objavuje takmer všade: na kabátochšáloch, topánkach, taškách a ďalších doplnkoch. Práve kabáty sú najobľúbenejším prvkom pre svoju schopnosť dodať outfitu elegantný vzhľad.

olivia-palermo-fur-trapper-nyfw-streetstyle-fall-2013

Prečo ju milujeme: Spoľahlivo zahreje a nezáleží na tom či je pravá alebo nie. Či už dávate prednosť skutočnej alebo umelej kožušine, nič sa nedá porovnať s jej jemným dotykom na tvári v chladný zimný deň. Žiadny iný materiál nevzbudí taký luxusný a hrejivý pocit ako spomínaná kožušina.

tumblr_mc2dc4TalH1ru8m5ko1_500-horztumblr_mukvhqVpK01sffuyjo1_500-horz

Ako ju nosiť:

  • Kombinácia, ktorá sa nosí v tomto období najviac: kožušina + koža
  • Novými kúskami tejto sezóny sú tzv. exotické kožušiny – verzie kožušín vo výrazných farbách
  • Trend z prehliadok – kožušina na holej koži kombinovaná s hodvábom

Pri troche opatrnosti sa dá kožušina ľahko kombinovať s každým materiálom a je vhodná pre všetky vekové kategórie.

tumblr_mv39hedYiD1sffuyjo1_500-horztumblr_mws75i3eq61sffuyjo1_500-horztumblr_mwurtb6CSP1rvcqxro1_500-horztumblr_l52yscvbdB1qaozqho1_500-horzfur-trend-2013-2014pfw-fw2013-street-style-day5-4_173213177542a_4.5x (11)Highlife.sk ti bude pravidelne ponúkať seriál Najhorúcejšie trendy, ktorých prvú časť si môžeš pozrieť TU.

Zdieľaj na:


Endorfina ponuka

Goldie Vision je tu s najnovšou kolekciou!

025

Pokiaľ si ako tak zorientovaný/á v slovenskej móde tak ti slovné spojenie Goldie Vision určite nebude cudzie. Tým menej zainteresovaným prezradíme, že sa jedná o slovenskú streetwearovú značku, ..

Viac

Zamilované hodinky pre tvoju polovičku!

casio

Romantická večera na Valentína je super. Aj romantický pobyt. Ale toto všetko ste predsa zažili už minulý rok, nie? Ak chcete ozvláštniť deň zaľúbených naozaj trefným a štýlovým darčekom, stavte ..

Viac

Náhodný článok

Peniaze budúcnosti: Čím sa bude platiť o pár rokov?

dollars1a

Peniaze hýbu svetom! Aj keď to najdôležitejšie si nimi nekúpime, tak sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov a bez nich by sme si ho nemohli užívať plnými dúškami. To ale vieš aj bez týchto rečí… Prečo som takto začal? To asi preto, lebo peniaze ..

Viac