Kali a Peter Pann posúvajú k fanúšikom novinku s exkluzívnym klipom!

Pridal: Dominik

Dominik 18 rokov Trnava 364 príspevkov

Kategória: Auto-Moto, Hudba, Podporujeme

Pridané: 04.05. '14 - 20:31

1901554_768769606468165_838518744_n

Bratislavské duo Kali & Peter Pann patrí momentálne medzi najvyťaženejšie na slovenskej hudobnej scéne. Chalani, spolu s celým ich tímom, vôbec nespia na vavrínoch, ale neustále pracujú. Svedčí o tom aj ich nový song DIAMOND RACE so skutočne štýlovým videoklipom. V ňom totiž prevetrali atraktívne káry, ktoré rozhodne nevedia ísť len pomaly. Vo vysokej rýchlosti si spolu s vôňou benzínu a hlukom silných motorov idú skutočný high life!

Tieto nadupané športiaky budú totiž súčasťou dôverne známych pretekov Diamond race, v ktorých ide skutočne o veľa! Pre víťaza tejto rallye sú totiž pripravené 3 žiariace diamanty, no podstata akcie, ktorá sa koná každoročne od roku 2008, je aj iná - charitatívna! Títo ľudia totiž nemajú len krásne a pekelne rýchla autá, ale aj veľké srdcia. O tom svedčí aj 700 tisíc českých korún, ktoré už vyzbierali na charitu a takisto ich sponzoring nádejných športovcov.

Keď teda máš náhodou doma poriadnu mašinu a takisto máš túžbu vyhrať 3 diamanty, tak neváhaj a registruj sa aj ty do pretekov, ktoré sa tento rok budú konať od 19. júna celé 3 dni, počas ktorých prejdeš so 60 konkurentmi 1000 kilometrov ruka v ruke, no víťazom/víťazkou sa stane len jeden/jedna z vás! Pre viac informácii klikaj aj na oficiálny web pretekov a po výhre rozhodne nezabudni na highlife – očakávame od teba aspoň ten jeden diamantík! Držíme palce!

Zdroj fotografií: Viktória Beccová

Zdieľaj na:Ako správne vybrať sťahovaciu bielizeň?

obr final

Pokiaľ chcete schudnúť, musíte zdravo jesť a ideálne trošku cvičiť. O tom niet pochýb. Sťahovacia bielizeň vám však hlavne na začiatku chudnúceho procesu vytvaruje problematické partie a zvýši ..

Viac

Náhodný článok

Tuningové novinky #31: Novitec N-Largo Ferrari F12

Bez názvu

Za 31. diel Tuningových noviniek môžeme ďakovať tunerom ByDesign Motorsports, ktorí si zobrali do parády červené Novitec N-Largo Ferrari F12. Táto talianska kráska sa pýši najmä viacerými komponentami z ultra-ľahkého uhlíkového vlákna. Vďaka agresívnej ..

Viac