Kali a Peter Pann posúvajú k fanúšikom novinku s exkluzívnym klipom!

Pridal: Dominik

Dominik 18 rokov Trnava 366 príspevkov

Kategória: Auto-Moto, Hudba, Podporujeme

Pridané: 04.05. '14 - 20:31

1901554_768769606468165_838518744_n

Bratislavské duo Kali & Peter Pann patrí momentálne medzi najvyťaženejšie na slovenskej hudobnej scéne. Chalani, spolu s celým ich tímom, vôbec nespia na vavrínoch, ale neustále pracujú. Svedčí o tom aj ich nový song DIAMOND RACE so skutočne štýlovým videoklipom. V ňom totiž prevetrali atraktívne káry, ktoré rozhodne nevedia ísť len pomaly. Vo vysokej rýchlosti si spolu s vôňou benzínu a hlukom silných motorov idú skutočný high life!

Tieto nadupané športiaky budú totiž súčasťou dôverne známych pretekov Diamond race, v ktorých ide skutočne o veľa! Pre víťaza tejto rallye sú totiž pripravené 3 žiariace diamanty, no podstata akcie, ktorá sa koná každoročne od roku 2008, je aj iná - charitatívna! Títo ľudia totiž nemajú len krásne a pekelne rýchla autá, ale aj veľké srdcia. O tom svedčí aj 700 tisíc českých korún, ktoré už vyzbierali na charitu a takisto ich sponzoring nádejných športovcov.

Keď teda máš náhodou doma poriadnu mašinu a takisto máš túžbu vyhrať 3 diamanty, tak neváhaj a registruj sa aj ty do pretekov, ktoré sa tento rok budú konať od 19. júna celé 3 dni, počas ktorých prejdeš so 60 konkurentmi 1000 kilometrov ruka v ruke, no víťazom/víťazkou sa stane len jeden/jedna z vás! Pre viac informácii klikaj aj na oficiálny web pretekov a po výhre rozhodne nezabudni na highlife – očakávame od teba aspoň ten jeden diamantík! Držíme palce!

Zdroj fotografií: Viktória Beccová

Zdieľaj na:Náhodný článok

Ohromné zábery na krajinu, ktorej vládne zima

winter-landscapes-2

Momentálne to na Slovensku vyzerá, že polovicu národa “odfúkne”, no my ti na spríjemnenie dňa prinášame niečo, čo zaručene obmäkčí aj najväčšieho odporcu zimy. Tá sa už neúprosne blíži a okrem ohromného vetriska poletujú aj prvé snehové ..

Viac