F&F poodhalilo kolekciu na jar/leto 2015!

Pridal: Sweet Lady Lollipop

Sweet Lady Lollipop 19 rokov Svit 5 príspevkov

Kategória: Móda

Pridané: 18.12. '14 - 16:12

Pár týždňov dozadu sa v reštaurácii MOLO na Kuchajde konalo veľmi príjemné predstavenie novej kolekcie britskej značky F&F. Síce je momentálne väčšina z nás v snovej a kúzelnej atmosfére spojenej s Vianocami, navštevujeme rôzne vianočné trhy a pečieme najrôznejšie koláčiky či typické pečivo, obchody nám už pomaly a iste servírujú oblečenie, na ktorého nosenie si budeme musieť ešte pár dní počkať. Čo však môžeme robiť určite aj teraz, je tieto kúsky obdivovať a “mapovať” si terén na blížiacu sa sezónu. F&F nám poodhalilo kolekciu na sezónu jar/leto 2015 a my sme boli pri tom! Chcete vedieť, v akom štýle sa najnovšia kolekcia tejto európskej značky bude niesť? Tak čítajte ďalej!

VA__7986

Dámska kolekcia sa skladá z niekoľkých línií, pričom tou najhlavnejšou je línia inšpirovaná safari, púšťou, teplom a nekonečným priestorom. Dominujú nohavice a šaty siahajúce po zem, voľné strihy a jednoduchosť. Hlavnými farbami sezóny budú, poväčšine veľmi obľúbené, biela a čierna. Tieto dve farby sú doplnené striebornými a metalickými prvkami vo forme základných doplnkov, ako sú kabelky či topánky, rovnako aj výraznejšími odtieňmi farebnej škály, konkrétne dynamickou žltou, fialovou či horčicovou farbou. Strihy sú síce, ako som už spomenula, veľmi jednoduché, no zato rafinované. V kolekcii sa prevažne nachádzajú vzdušné kúsky ako overaly či široké nohavice. Dlhé šaty voľného strihu či maxi sukne tiež nie sú výnimkou.

F&F stavia svoje kolekcie na veciach, ktoré sú vzájomne skombinovateľné, čo pokladám za obrovské plus. Ani tento raz tomu nie je inak, a tak si môžeme ku každému a jednému kúsku oblečenia nájsť niečo, čo dokonale pasuje, či už strihovo, farebne alebo materiálovo. K širokým nohaviciam uviedlo F&F kúsok, ktorý bol obľúbený aj v minulej sezóne, a síce bandeu topy, ktoré v lete potešia nejednu z nás. Keďže takýto model by sám o sebe pôsobil v meste pri bežnom nosení veľmi naho, F&F k tomu navrhol niekoľko typov rôznych predĺžených či voľných viest, ktoré sa rovnako hodia i k overalom. Tie sú v rôznych strihoch a vyberie si každá z nás, či už obľubujete široké alebo zúžené strihy. Šaty sú úplne jednoduché, bez zbytočných rušivých detailov, ideálne na dovolenku či horúci deň v meste.

Spolu s klobúkom a pohodlnou obuvou vytvoria ideálnu kombináciu. Moje najobľúbenejšie kúsky môžete vidieť na fotke nižšie a garantujem vám, že aj napriek dlhoročne pretrvávajúcemu trendu úzkych strihov a odhalenej pokožky v teplejšom období, ak si niečo z kolekcie vyskúšate, nebudete chcieť nosiť nič iné! Rovnako sme mali možnosť nahliadnuť i do kolekcie plaviek, ktorá bude atypická a pre milovníkov rovnomerného opálenie trochu nepraktická, no zato veľmi slušivá a dovolím si tvrdiť, pasujúca k mnohým typom postavy.

VA__8125

20141204_173046-horz

20141204_173021-horz

Pár kúskov sme videli i z iných kolekcií. Sukne a topy v ladiacej potlači a vzoru budú opäť hitom sezóny a na svoje si príde každý. Pásiky, námornícka modrá, crop-topy, úzke sukne ceruzkového strihu, sukne do áčka alebo kvetiny. Na plavkách bude pre odvážnejších ovocie, pre tých konzervatívnejších klasické farby. To Vám však ešte určite ukážeme časom! Čo sa týka spodného prádla, už niekoľkú sezónu v rade F&F vsadilo na bezvýstužové podprsenky doplnené jemnými nohavičkami. Dominuje pudrovo ružová, v kombinácii s modrým či čiernym vyšívaním, romantické strihy a snovosť. Kolekcia je veľmi príjemná, ženská a praktická.

20141204_173127

VA__8042

VA__8240

Páni sa môžu tešiť na saká a košele s veľmi peknými a praktickými vzormi, ktoré sú veľmi svieže a nevyzerajú nudne. Sivá, tmavomodrá a béžová sú oživené tehlovou oranžovou, nielen vo forme doplnkov! Strihy sú poväčšine klasické a praktické, no tak to má väčšina najradšej, tak prečo to nezachovať?

VA__8447

20141204_173200

Mne osobne sa všetky kúsky z kolekcie na nasledujúcu sezónu veľmi páčia a už sa teším, kedy sa objavia v obchodoch! Taktiež je sympatické, že sa F&F, aj napriek relatívne nízkym cenám, uberá takýmto smerom a kúsky sú kvalitné nielen vzhľadovo, ale aj materiálovo. Ostáva nám len dúfať, že to takto pôjde i naďalej a F&F v blízkej dobe nepoľaví. Predstavenie kolekcie bolo ozajstným zážitkom a ja ďakujem za pozvanie!

Zdroj fotografií: F&F

Zdieľaj na:


Endorfina ponuka

Ako správne vybrať sťahovaciu bielizeň?

obr final

Pokiaľ chcete schudnúť, musíte zdravo jesť a ideálne trošku cvičiť. O tom niet pochýb. Sťahovacia bielizeň vám však hlavne na začiatku chudnúceho procesu vytvaruje problematické partie a zvýši ..

Viac

Náhodný článok

20 jedinečných svetových reštaurácií, kaviarní a barov

amazing-restaurant-bar-interior-design-26

Keď si niekto chce vychutnať kávu, nestačí mu/jej k tomu len kvalitná značka zŕn. Potrebuje sa cítiť uvoľnene, sedieť v príjemnom tichu a čo možno najďalej od bežných starostí smrteľníka. Niektoré kaviarne, bary či reštaurácie si tento fakt uvedomili ..

Viac