Česko-slovenská hudobná spolupráca vyústila v “Manifest snů”!

Pridal: Dominik

Dominik 18 rokov Trnava 362 príspevkov

Kategória: Hudba, Podporujeme

Pridané: 14.09. '14 - 21:46

Zaujímavé mená zo Slovenska a Českej republiky spojili sily a prišli s novým motivačným trackom! Už teraz to znie dobre, však? Krajinu pod Tatrami zastupovalo trio v zložení Kali, Suvereno a Samuel Tomeček, ktoré si zavolala na hosťovanie do svojho singlu česká dvojica MALYMAN & DELLA. Jeden je nádejný raper, ktorý začínal ako freestyler, druhý zase šikovný producent. Mená, ktoré sú ti možno neznáme, no to neznamená, že to nie sú kvalitní hudobníci. To, že sa jedná o zaujímavé zoskupenie podčiarkli v spomínanom motivačnom songu, v ktorom možno otvoria oči aj tebe!

10609699_10152464903923311_8232506393332713696_n

Lebo bojovať za to, po čom túžiš, sa oplatí! Výsledok ti totiž môže zmeniť život, čo sa snažia vysvetliť aj chalani v tomto tracku. Len dodám, že klip sa natáčal v Prahe, kde si zrejme všetci aktéri zamilovali krásny pohľad z výšky, vďaka ktorému mali Prahu ako na dlani. Okrem toho sa vo videoklipe objavili aj talentovaní športovci, ktorí sa poriadne “preleteli”! Poď si teda vypočuť túto čerstvú novinku a rozhodne odporúčam pozrieť si aj vizuál!

Ak ťa zaujíma, ako sa natáčal videoklip, tak sleduj aj túto zaujímavú galériu!

Zdieľaj na:


Endorfina ponuka

Náhodný článok

Pharrell Williams x Adidas Originals

pharrell-adidas-solid-stan-smith-07

Čoraz populárnejší Pharrell Williams ešte minulý rok oznámil spoluprácu s nemeckou športovou značkou Adidas, no výsledok zostal dlhú dobu utajený. Avšak len doteraz. Pharrell je prvou z nových tvárí podieľajúcich sa na budúcich kolaboráciách s touto ..

Viac